ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
W poniedziałek, 8 grudnia, dzieci z grupy Biedronki zostały serdecznie powitane w Bibliotece, pomimo jesiennej słoty, przez panie Terenię i Olę. Przygotowały one mnóstwo książek o tematyce świątecznej, w których Mikołaj z elfami przygotowywali prezenty dla każdego.
Przedszkolaki zostały zachęcone do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek, aby w domowym zaciszu poznawać kolejne przygody bohaterów.
Przy stolikach czekała kolejna niespodzianka – dzieci samodzielnie wykonały Mikołaja z przygotowanych elementów, uważnie słuchając wskazówek. Wszystkie prace zostały następnie przyniesione do przedszkola, gdzie można je podziwiać.

Dzieci z grupy Biedronki wybrały się do Bytowskiego Centrum Kultury na spektakl teatralny „Magiczny Świat Pana Andersena”. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów znanych baśni duńskiego pisarza – pełnych mądrości, dobra i niezwykłych przygód.

Nasze najmłodsze przedszkolaki po raz kolejny miały okazję zanurzyć się w fascynujący świat sztuki w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką”.

Misie odwiedziły Zagrodę „Cud Miód” w Niezabyszewie. Uczestniczyły z zajęciach edukacyjnych „Czas na las”.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227