ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
Dzieci z grupy Kangurki rozpoczęły niezwykłą przygodę w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „W krainie uczuć – bajkoterapia z autorskimi opowieściami dla przedszkolaków”. Pierwszym przystankiem na tej emocjonującej drodze było niebo pełne chmur.
Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały bajki „Mała chmurka i wielkie marzenie”, która poruszyła ich wyobraźnię i zachęciła do rozmów o marzeniach i uczuciach. Na zakończenie zajęć dzieci stworzyły piękne prace plastyczne pt. „Szczęśliwa chmurka”, dając upust swojej kreatywności.
To dopiero początek naszej bajkoterapeutycznej podróży – przed Kangurkami jeszcze wiele inspirujących historii i emocjonalnych odkryć.

W ramach obchodów Święta Niepodległości, 8 listopada 2024 r., nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Wszystkie grupy przedszkolne o godz. 11:11 odśpiewały hymn Polski, by uczcić rocznicę odzyskania Niepodległości.

Biedronki piekły wielkanocne ciasteczka, ich zapach roznosił się po całym przedszkolu. Motylki zaś oprócz pysznych i pachnących babeczek przygotowały prezenty.

Grypa Motylki odwiedziła Dzienny Dom Seniora w Bytowie, aby wręczyć własnoręcznie wykonane lampiony. Dzieci zaśpiewały świąteczne piosenki, a wspólnie z seniorami wykonały skrzaty z szyszek.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227