ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
9 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich małych i dużych miłośników pizzy. Nasze przedszkolaki następnego dnia, w poniedziałek, z radością świętowały Międzynarodowy Dzień Pizzy, zamieniając się w prawdziwych kucharzy i odkrywców smaków.
Podczas zajęć dzieci poznały historię tego przysmaku, dowiedziały się, skąd pochodzi pizza i jakie są jej najpopularniejsze rodzaje na świecie. Następnie każdy miał okazję skomponować swoją własną „przedszkolną pizzę” – czy to na papierze, używając kolorowego papieru i plasteliny, czy też w formie smakowitych przekąsek przygotowanych w naszej przedszkolnej kuchni.
To był dzień pełen kreatywności, pysznych zapachów i radości. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i już nie możemy się doczekać kolejnych smakowitych przygód.
A Wy, jaką pizzę lubicie najbardziej?

Nasze najmłodsze przedszkolaki po raz kolejny miały okazję zanurzyć się w fascynujący świat sztuki w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką”.

Starszaki z grupy Tygryski 29 października 2024 r. przeżywały swoje wyjątkowe święto – Pasowanie na Starszaka.

Grypa Motylki odwiedziła Dzienny Dom Seniora w Bytowie, aby wręczyć własnoręcznie wykonane lampiony. Dzieci zaśpiewały świąteczne piosenki, a wspólnie z seniorami wykonały skrzaty z szyszek.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227