ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
W naszym przedszkolu dzieci uczą się, bawią i rozwijają swoje talenty w siedmiu wspaniałych grupach. Każda z nich to wyjątkowa społeczność, w której dzieci budują pierwsze przyjaźnie, zdobywają nowe umiejętności i odkrywają świat pod opieką doświadczonych nauczycieli.
Na poniższych zdjęciach możecie Państwo zobaczyć nasze grupy w pełnej krasie – uśmiechnięte twarze, radosna atmosfera i prawdziwa przedszkolna energia! Każda grupa ma swoją nazwę, salę oraz wychowawców, którzy dbają o bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój swoich podopiecznych.
Zapraszamy do obejrzenia galerii – być może rozpoznacie Państwo swoją pociechę lub jej kolegów i koleżanki.
Serdecznie dziękujemy p. Karolinie Janta Lipińskiej za wykonanie pięknych zdjęć naszych grup przedszkolnych. Dzięki Pani zaangażowaniu i wrażliwości udało się uchwycić wyjątkowe chwile z życia przedszkolaków. Fotografie będą wspaniałą pamiątką dla dzieci, rodziców i całej społeczności przedszkola.
Dziękujemy!
Grupa Tygryski zamieniła się w małych ogrodników. Podczas zajęć edukacyjnych związanych z sadzeniem i sianiem różnorodnych roślin dzieci miały okazję zdobyć cenną wiedzę na temat natury i warunków niezbędnych do wzrostu roślin.
27 marca 2024 r. Biedronki wybrały się z wizytą do Biblioteki Pedagogicznej w Bytowie. Przedszkolaki poznały miejsce i funkcjonowanie tej placówki. Wysłuchały pięknych opowieści i wierszy Jana Brzechwy „Pchła Szachraka”i „Kaczka Dziwaczka”.
Biedronki piekły wielkanocne ciasteczka, ich zapach roznosił się po całym przedszkolu. Motylki zaś oprócz pysznych i pachnących babeczek przygotowały prezenty.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227