ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów

59 822 24 24

Pożegnanie Pani Dyrektor

Pożegnanie Pani Dyrektor

1 września 2023

Pani Mirosława Kleinschmidt, dyrektor Przedszkola nr 1 w Bytowie, z dniem 29 sierpnia 2023 r. odeszła na zasłużoną na emeryturę. Uroczystemu pożegnaniu towarzyszyło wiele emocji, wzruszenie, a słowom wdzięczności i podziękowań dla uznania pracy pani dyrektor nie było końca.

Pani Mirosława skierowała do osób, z którymi przez te 33 lata współpracowała, wiele ciepłych słów.

Podziękowanie dyrektora przedszkola

Dobrze czułam się wśród przedszkolnej społeczności, w której spędziłam ponad 40 lat. Były to lata wypełnione pięknymi zdarzeniami, gwarem i śmiechem dzieci, radością i smutkami, ale przede wszystkim pełną poświęcenia pracą pedagogiczną i dyrektorską na rzecz wychowanków Przedszkola nr 1 w Bytowie.

Dla mnie to dzieci były zawsze najważniejsze. To dla nich pracując tutaj starałam się stworzyć drugi dom, w którym czułyby się przyjemnie i bezpiecznie.
Opieka i kształcenie młodego pokolenia to wielka odpowiedzialność. Każdego dnia zdaje się tutaj egzamin z cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do celów, z indywidualnego podejścia do każdego dziecka, a także kreatywności...

Ilu młodych ludzi opuściło przez te lata mury przedszkola, dziś trudno jest zliczyć. Wiem, że nasi wychowankowie już jako uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce i w innych dziedzinach życia pozaszkolnego oraz odnoszą sukcesy w dorosłym życiu.
Miniony okres był dla mnie szczególnym wyzwaniem, któremu mogłam sprostać dzięki wielu osobom, z którymi miałam przyjemność współpracować.

Słowa i wyrazy wdzięczności kieruję do Organu Prowadzącego – Burmistrzów, Radnych, Kierownika i Pracowników Wydziału Edukacji Kultury i Sportu oraz wszystkich wydziałów Urzędu Miejskiego w Bytowie. Dziękuję za zrozumienie potrzeb, za udzielanie pomocnych wskazówek i rad, za życzliwość oraz za to, że potrafiliście docenić pracę i również za to, że zawsze można było na Was liczyć.

Dziękuję dyrektorom szkół i przedszkoli z gminy Bytów za współpracę i życzliwość.

Szczególne podziękowania kieruję do pracowników Przedszkola nr 1 w Bytowie – kadry pedagogicznej i pracowników niepedagogicznych. Przez wiele lat z Wami pracowałam, tworzyłam, działałam. Bywały chwile radosne, inne mniej przyjemne, ale zawsze starałam się, abyśmy wszyscy tworzyli jeden, zgrany zespół, bo w zespole jest jego siła.
Wszystkim nauczycielom serdecznie dziękuję:

Serdecznie dziękuję pracownikom administracji i obsługi przedszkola, których pracę zawsze szanowałam i ceniłam, bez Was przedszkole nie działa. Specjalne podziękowania pragnę złożyć Pani Referent i Panu Księgowemu, dzięki Waszej pracy łatwiej było mi zajmować się różnymi sprawami administracyjnymi, finansowymi z którymi codziennie trzeba się mierzyć.
Bez Pań i Pana z obsługi nie byłoby czystych i zadbanych pomieszczeń, pięknego obejścia wokół naszego przedszkola. Dziękuję za niespożytą energię w działaniu, chęć do pracy i pomocy nauczycielom a w szczególności dzieciom. Myślę, że miałam dużo szczęścia trafiając na Was wszystkich. Jesteście najlepszymi Pracownikami. Z serca dziękuję …

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom za zrozumienie, za działanie, za wsparcie na wielu płaszczyznach w tym rzeczowe i finansowe, za dobre słowo oraz za wspólne budowanie przedszkola przyjaznego dzieciom.

Myślami i sercem jestem z wieloma osobami, i instytucjami z którymi miałam przyjemność współpracować przez wszystkie lata mojej pracy zawodowej im również dziękuję życzliwość, pomoc i zrozumienie.

Dziękuję mojej rodzinie za ogromne wsparcie, wyrozumiałość i to, że zawsze byliście ze mną w ważnych chwilach.

Odchodząc mam powody do dumy i satysfakcji, a mojej następczyni gratuluję i życzę, by praca na stanowisku Dyrektora przedszkola była źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego. Powodzenia!

Wszystkim Państwu życzę wytrwałości i sukcesów w codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Dziękuję pięknie za wszystko i proszę – zachowajmy wszyscy tylko dobre wspomnienia! Warto!

Mirosława Kleinschmidt

Bezpieczni na drodzePoprzedni
Dzień Otwarty SzkołyNastępny

zobacz również

Kontakt

Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17,  77-100 Bytów

59 822 24 24

przedszkole3b@o2.pl

IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227

Śledź nas na:

Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ministerstwo Edukacji i Nauki
© Przedszkole nr 1 w Bytowie 2012 - 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda