ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Niepełnosprawni w oczach dziecka”. Przygotowane prace były niezwykle poruszające i pełne empatii. Pokazały, jak wielką wrażliwość, otwartość oraz zrozumienie dla drugiego człowieka mają nasze dzieci.
Każda praca była wyjątkowa i przedstawiała świat widziany oczami młodych artystów – świat, w którym najważniejsze są życzliwość, akceptacja i wzajemny szacunek. Dzieci udowodniły, że potrafią dostrzegać piękno w różnorodności oraz budować obraz rzeczywistości wolnej od barier i uprzedzeń.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność oraz podzielenie się swoim talentem i pięknym spojrzeniem na świat. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszego rozwijania artystycznych pasji.

W grupie „Kangurki” odbyły się zajęcia sensoryczne, podczas których dzieci miały okazję poznawać różnorodne tekstury i rozwijać swoje zmysły poprzez zabawę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie „Na tropie zdrowego odżywiania”. Przygotowane prace okazały się niezwykle pomysłowe, piękne i pełne zaangażowania – za co składamy ogromne wyrazy uznania.

Dzieci z grupy Kangurki z radością odkrywają uroki wiosny. Wraz z pierwszymi promieniami słońca i śpiewem ptaków, nasze maluchy wyruszyły na poszukiwanie oznak wiosny.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227