ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
Dzieci z grupy Biedronki wybrały się do Bytowskiego Centrum Kultury na spektakl teatralny „Magiczny Świat Pana Andersena”. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów znanych baśni duńskiego pisarza – pełnych mądrości, dobra i niezwykłych przygód.
Kolorowa scenografia, muzyka oraz gra aktorów wprowadziły dzieci w prawdziwie bajkowy nastrój. Po zakończeniu przedstawienia „Biedronki” dzieliły się swoimi wrażeniami i rozmawiały o tym, czego mogą nauczyć się z historii opowiedzianych przez Pana Andersena.
To była wyjątkowa wyprawa do świata wyobraźni, która na długo pozostanie w pamięci najmłodszych widzów. Spektakl odbył się 21 października 2025 r. w Bytowskim Centrum Kultury.

Dziś Kangurki wyruszyły w kolejną zdrową przygodę w ramach projektu „Na tropie zdrowego odżywiania”. Tym razem poznały tajemnice cebuli, przygotowały domowy syrop i zdobyły odznakę witaminy B, odkrywając, jak smaczne i zdrowe może być jedzenie!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Festyn Rodzinny! Już w czwartek, 28 sierpnia, od godziny 15:00, teren naszego przedszkola zamieni się w pełne radości i zabawy miejsce spotkań dla całych rodzin.

Dzień Dziecka
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227