ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
Zakończenie Roku Przedszkolnego to wyjątkowy moment w życiu każdej grupy – nie inaczej było w przypadku naszych kochanych „Krasnali”. Uroczystość, która odbyła się w ich sali, była pełna emocji, wzruszeń i radości. Dzieci z dumą zaprezentowały swoje umiejętności, a wspomnienia wspólnie spędzonych miesięcy wywołały niejeden uśmiech na twarzach rodziców i nauczycieli.
To był dzień pełen wrażeń, pięknych występów i serdecznych podziękowań. Z całego serca dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniach do tej uroczystości, a także za zaangażowanie i owocną współpracę przez cały rok.
Wszystkim „Krasnalom” życzymy radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji – niech będzie to czas beztroskiej zabawy, rodzinnych przygód i uśmiechu każdego dnia!

16 października grupa Króliczki obchodziła Światowy Dzień Chleba. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, w jaki sposób powstaje mąka oraz jak z niej wypieka się chleb. Poznały także różne rodzaje pieczywa – od tradycyjnego chleba żytniego po bułki, rogaliki i chleb razowy.

Grupa Motylków z radością wzięła udział w wyjątkowych zajęciach kulinarnych „Wielkanocne wypieki”. Dzieci zamieniły się w małych cukierników i z zaangażowaniem przygotowywały świąteczne ciasteczka w kształcie jajeczek.

Ach, to były wyjątkowe dwa dni. Już w wigilię swojego święta w naszym przedszkolu gościliśmy Świętego Mikołaja. Oczekując na upragnionego gościa dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach, tańczyły i śpiewały piosenki o Mikołaju.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227