ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
Grupa „Kangurki” zakończyła właśnie swój pierwszy, pełen przygód rok w przedszkolu. Był to czas intensywnej nauki, wspólnej zabawy, odkrywania świata i budowania pierwszych przyjaźni. Dzieci dzielnie stawiały czoła nowym wyzwaniom i z każdym dniem coraz lepiej czuły się w przedszkolnych murach.
Z tej okazji wszystkie „Kangurki” otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz kolorowe książeczki – małe podziękowanie za ich zaangażowanie, uśmiech i radość, którą wnosiły każdego dnia. Nie zabrakło też słodkiej niespodzianki w kształcie serduszka – symbolu wakacyjnych życzeń i troski.
Życzymy wszystkim naszym dzielnym przedszkolakom radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji! Niech ten letni czas będzie pełen przygód, uśmiechu i odpoczynku, a po wakacjach wracajcie do nas z nową energią i jeszcze większą ciekawością świata!

W naszym przedszkolu dzieci uczą się, bawią i rozwijają swoje talenty w siedmiu wspaniałych grupach. Każda z nich to wyjątkowa społeczność, w której dzieci budują pierwsze przyjaźnie, zdobywają nowe umiejętności i odkrywają świat pod opieką doświadczonych nauczycieli.

Nasze najmłodsze przedszkolaki po raz kolejny miały okazję zanurzyć się w fascynujący świat sztuki w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką”.

Grupa Kangurki wyruszyła w kolejną podróż w ramach projektu „W krainie uczuć”. Tym razem dzieci poznały bajkę „Skaczące kropelki”, która wprowadziła je w świat radości – jednej z najcenniejszych i najbardziej pożądanych emocji.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227