ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
25 czerwca dzieci z grupy Motylki z ogromnym zainteresowaniem śledziły transmisję na żywo ze startu misji kosmicznej Axiom-4. To niezwykłe wydarzenie wywołało wśród przedszkolaków wiele emocji i zaciekawienia – niecodziennie przecież można obserwować, jak rakieta wylatuje w przestrzeń kosmiczną!
Dokładnie o godzinie 8:31 w kosmos wystartował Polak – Sławosz Uznański-Wiśniewski, który bierze udział w misji jako astronauta-rezerwowy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały, czym zajmuje się astronauta, dokąd leci rakieta i co można robić w przestrzeni kosmicznej.
Była to doskonała okazja, by porozmawiać o planetach, gwiazdach, Układzie Słonecznym i marzeniach o lataniu w kosmos. Kto wie – może wśród naszych „Motylków” rośnie przyszły odkrywca kosmosu?

W grupie Tygryski odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na Starszaka. To niezwykle ważny dzień w życiu każdego dziecka, które rozpoczyna swoją ostatnią, pełną wyzwań i przygód, przedszkolną podróż.

Nasi podopieczni mieli niezwykłą okazję odwiedzić Bytowską Komendę Policji, by z bliska przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy. Na naszych przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji i ciekawostek.

Grupa Motylki zamieniła się w prawdziwych mistrzów kuchni. Podczas zajęć kulinarnych mali kucharze z ogromnym zaangażowaniem piekli chrupiące, złociste gofry.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227