ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów

59 822 24 24

Magiczny świat baśni - Calineczka

Magiczny świat baśni - Calineczka

28 lutego 2024

Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia spektaklu teatralnego „Calineczka” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Niezabyszewie. Na ten wyjątkowy spektakl dzieci zostały zaproszone przez pana Piotra Zaborowskiego, dyrektora szkoły.

Podczas przedstawienia dzieci przeniosły się w magiczny świat baśni Hansa Christiana Andersena.

Było to niezwykle kolorowe i ciekawe widowisko. Piękna dekoracja, efekty świetlne i dźwiękowe oraz stroje aktorów spowodowały, że mali widzowie poczuli się jak w prawdziwej bajce. Magiczna atmosfera płynąca ze sceny sprawiła, że przedstawienie zostanie w pamięci przedszkolaków na długo. Po powrocie do przedszkola dzieci z wielkim entuzjazmem opowiadały o obejrzanym spektaklu.

Gratulujmy młodym aktorom talentu i składamy gorące podziękowania za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie tak inspirującego spektaklu teatralnego. Brawo! Wyrazy uznania kierujemy do wszystkich nauczycieli i pracowników zaangażowanych w przygotowanie przedstawienia teatralnego.

Mamy nadzieję, że Szkolne Koło Teatralne będzie się nadal rozwijać i prezentować talenty swoich uczniów. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zaproszenia na spektakle teatralne w wykonaniu uczniów.

Dzień DinozauraPoprzedni
Światowy Dzień KotaNastępny

zobacz również

Kontakt

Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17,  77-100 Bytów

59 822 24 24

przedszkole3b@o2.pl

IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227

Śledź nas na:

Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ministerstwo Edukacji i Nauki
© Przedszkole nr 1 w Bytowie 2012 - 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda