ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
12 maja 2026 r. dzieci uczestniczyły w wyjątkowym i bardzo ciekawym spotkaniu z pszczelarzem. Przedszkolaki miały okazję poznać fascynujący świat pszczół oraz dowiedzieć się, na czym polega praca pszczelarza.
Podczas zajęć dzieci mogły zobaczyć prawdziwy ul, stroje pszczelarza, a nawet obserwować pszczoły z bliska. Dużą atrakcją była degustacja miodu oraz samodzielne wykonanie świeczki z wosku pszczelego.
Przedszkolaki poznały również etapy rozwoju pszczoły i dowiedziały się, jaką rolę w ulu pełnią królowa, robotnice oraz trutnie. Spotkanie było niezwykle interesujące i dostarczyło dzieciom wielu cennych wiadomości.
Serdecznie dziękujemy Panu Pszczelarzowi za poświęcony czas i przekazanie dzieciom swojej wiedzy oraz pasji.

W grudniowy czwartek, 18 grudnia, w grupie Biedronki odbyła się uroczysta Wigilia grupowa – pełna magii, radości i pięknych świątecznych tradycji.

Grupa Kangurków miała okazję odwiedzić Bibliotekę Dziecięcą i uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Przedszkolaki odkrywały świat książek sensorycznych, które angażują różne zmysły, a także bawiły się na Magiczny Dywanie

W naszym przedszkolu było wesoło i kolorowo, bowiem obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Zajęcia przepełnione były zabawami, w których dzieci miały okazję wykazać się znajomością treści bajek.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227