ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów

59 822 24 24

Święty Mikołaj w naszym przedszkolu

Święty Mikołaj w naszym przedszkolu

6 grudnia 2023

Ach, to były wyjątkowe dwa dni. Już w wigilię swojego święta w naszym przedszkolu gościliśmy Świętego Mikołaja. Oczekując na upragnionego gościa dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach, tańczyły i śpiewały piosenki o Mikołaju.

A po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które oznajmiły przyjście Świętego Mikołaja. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, a kiedy znalazły się blisko wyjątkowego gościa – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego worka prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu.

Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymały od Świętego Mikołaja prezenty. Było dużo szczęścia, śmiechu, radosnego gwaru.

Studio artystyczne „akAda” zaprezentowało przedszkolakom przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”.

Natomiast 6 grudnia w Urzędzie Miejskim w Bytowie Motylki wzięły udział w świątecznym spotkaniu z władzami miasta, które połączone było ze strojeniem choinki własnoręcznie wykonanymi przez dzieci ozdobami. Po wspólnym śpiewie kaszubskich pastorałek wszyscy zasiedli do stołu o posilili się słodkim poczęstunkiem.

Zapraszamy obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń w naszej galerii zdjęć.

Z wizytą u seniorówPoprzedni
Spotkanie pokolenioweNastępny

zobacz również

Kontakt

Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17,  77-100 Bytów

59 822 24 24

przedszkole3b@o2.pl

IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227

Śledź nas na:

Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ministerstwo Edukacji i Nauki
© Przedszkole nr 1 w Bytowie 2012 - 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda