ul.1 Maja 17, 77-100 Bytów
Grupa Motylki 8 marca 2024 r. wybrała się do Biblioteki Dziecięcej na warsztaty interaktywne. Dzieci wraz z panią bibliotekarką rozmawiały o warunkach, jakie trzeba spełnić, aby korzystać z bogatego księgozbioru.
Dzieci wzięły też udział w warsztatach interaktywnych, które zostały zorganizowane w ramach Aktywnej Środy.

Dzieci z grupy „Króliki” świętowały dwa wyjątkowe dni – Dzień Kobiet oraz Dzień Chłopaka. Była to doskonała okazja do wspólnej radości, składania życzeń oraz rozmów o życzliwości i wzajemnym szacunku.

Zakończenie Roku Przedszkolnego to wyjątkowy moment w życiu każdej grupy – nie inaczej było w przypadku naszych kochanych „Krasnali”. Uroczystość, która odbyła się w ich sali, była pełna emocji, wzruszeń i radości.

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie, które symbolizuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu każdego dziecka.
Przedszkole nr 1 w Bytowie
ul. 1 Maja 17, 77-100 Bytów
sekretariat@przedszkole1.bytow.pl
IODO - Mateusz Szenbek
tel. 513 850 227